Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

 

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ
16.06.2019r.

 

W tym tygodniu w liturgii:

 • w poniedziałek – św. Alberta Chmielowskiego
 • w piątek – św. Alojzego Gonzagi

Wszystkim solenizantkom, solenizantom, jubilatom składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki św. Jana Pawła II.

 1. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Jest to święto obowiązkowe. Msze św. w kościele o godz. 630, 800, 1230 oraz 1630, a po niej procesja wokół kościoła. Nie będzie Mszy św. o godz. 930 i 1115. W Januszowej Msza św. o godz. 1500. Uroczysta procesja eucharystyczna będzie na rynku sądeckim. Rozpoczęcie po Mszy św. w bazylice o godz. 900. W środę o godz. 1730 Msza św. z uroczystości Bożego Ciała.
 2. W czasie oktawy Bożego Ciała Msze św. z procesją wokół kościoła codziennie o godz. 1730 a w niedzielę o 1115. Zapraszamy grupy dziecięce i młodzieżowe, dzieci I-komunijne oraz dziewczynki do sypania kwiatów a chłopców do dzwonienia dzwonkami. W czasie procesji śpiewana będzie litania do Serca Pana Jezusa.
 3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci z terenu naszej parafii będzie w środę o godz. 800 w naszym kościele. Dla Szkoły Podstawowej w Januszowej w środę o g. 900 w kaplicy w Januszowej. 
 4. Spowiedź św. na zakończenie roku szkolnego będzie w poniedziałek i wtorek od godz. 1700 do 1800. Prosimy, aby wszystkie dzieci i młodzież przystąpili do spowiedzi św. przed zakończeniem roku szkolnego. Może być już to spowiedź przed I piątkiem lipca. Dzieci w I piątek przystąpią tylko do komunii św. o ile będą bez grzechu ciężkiego.
 5. We wtorek nowenna do św. Jana Pawła II o g. 1700. W ten czwartek nie będzie całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.
 6. Bóg zapłać za ofiary składane na nasz nowy kościół.
 7. Dzisiaj kończy się czas wynikający z przykazania kościelnego na przyjęcie komunii św. wielkanocnej.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest „Gość Niedzielny”, „Niedziela” oraz nowy numer „Miłujcie się”.
 9. W przyszłą niedzielę parafie jezuickie zapraszają na Koncert Ewangelizacyjny. Początek o godz. 1830 na placu przy kościele Ducha Świętego. Szczegóły na plakacie.
 10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Stanisław Golonka, Tadeusz Ciernicki, Bronisława Turek. „Wieczny odpoczynek…”

 

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
                  09.06.2019r.

 

W tym tygodniu w liturgii:

 • w poniedziałek – II dzień Zielonych Świąt, święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 630,800,930 oraz 1730. W Januszowej o godz. 1700.
 • we wtorek – św. Barnaby, Apostoła
 • w środę – bł. ks. Romana Sitko
 • w czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Dzień Diecezjalnej Pielgrzymki kapłanów do sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie.
 • w piątek – bł. Michała Kozala bpa męczennika
 • w niedzielę – uroczystość Trójcy Świętej.

Wszystkim solenizantkom, solenizantom, jubilatom, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki św. Jana Pawła II.

 1. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św. wieczornej a w czwartek na zakończenie całodziennej adoracji.
 2. W poniedziałek o godz. 1700 różaniec, a o godz. 1730 Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące z intencji Apostolatu Pomocy Duszom Czyśćcowym.
 3. We wtorek nowenna do św. Jana Pawła II o godz. 1700.
 4. We wtorek o godz. 530 spod piekarni „Harnaś” wyjazd Klubu Seniora w Bieszczady.
 5. W czwartek, 13 czerwca, o godz. 1900 kolejne nabożeństwo fatimskie.
 6. W piątek po Mszy św. porannej droga krzyżowa i zmiana stacji dla członków Żywej Drogi Krzyżowej.
 7. W piątek o godz. 1900 spotkanie panów, pragnących zostać Rycerzami św. Jana Pawła II. Zapraszamy panów w każdym wieku.
 8. 14 – 15 czerwca w Krynicy odbędzie się III Forum Ewangelizacyjne „Godzina Miłosierdzia”. Szczegóły w gablocie.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest „Gość Niedzielny” z płytą na której są kazania św. Jana Pawła II z I pielgrzymki do Ojczyzny., „Niedziela”, „Nasze Spotkania” oraz „Promyczek Dobra”. 
 10. Dziękujemy za ofiary składane na wystrój naszego kościoła.
 11. Dzisiaj po Mszy św. można złożyć ofiarę do puszki na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.
 12. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Gargol Jan, Maria Kęska, Wacław Kotarba. „ Dobry Jezu…” .

 

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

02.06.2019r.

 

W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

 • w poniedziałek – św. Karola Lwangę i Towarzyszy – męczenników
 • w środę – św. Bonifacego
 • w piątek – bł. Zbigniewa Strzałkowskiego – męczennika
 • w sobotę – św. Jadwigę – królową
 • w niedzielę – Zesłanie Ducha Świętego.

Wszystkim solenizantkom, solenizantom i jubilatom, wśród nich ks. proboszczowi i ks. Wiesławowi składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki św. Jana Pawła II.

 1. Dokładnie 40 lat temu, 2 czerwca, rozpoczęła się historyczna I pielgrzymka Ojca św. Jana Pawła II do Polski, która trwała do 10 czerwca. Z tej okazji codziennie w czasie Mszy św. popołudniowej będziemy wspominać i rozważać słowa, które wypowiedział wtedy do Polaków św. Jan Paweł II. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
 2. W poniedziałek o godz. 1130 w naszej parafii będzie miało miejsce zakończenie VI Biegu Patrolowego: “Śladami miejsc związanych z Świętym Janem Pawłem II w Nowym Sączu”.
 3. Msza św. popołudniowa w dni powszednie jest o godz. 1730, a w piątek o 1515. W piątki oprócz I piątku oraz miesiąca maja, października i adwentu nie ma Mszy św. o 1730. Po Mszy św. popołudniowej w czerwcu, będzie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Rano o g. 600 będą śpiewane godzinki ku czci Serca Pana Jezusa.
 4. Zapraszamy na wyjątkową pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 8 czerwca połączoną z czuwaniem przed Obrazem Matki Bożej. Wyjazd o godz. 900 spod piekarni „Harnaś”. Powrót w niedzielę rano. Zapisy w kancelarii.
 5. We wtorek zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II o godz. 1700 a w czwartek na zakończenie całodziennej adoracji na modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
 6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msze św. o godz. 630,1515. oraz o 1730. W Januszowej o 1700. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed Mszą św. Zachęcamy, aby dzieci przystąpiły do spowiedzi w czwartek. Do chorych kapłani udadzą się według indywidualnych ustaleń.
 7. W piątek na godz. 1730 zapraszamy młodzież klas siódmych z naszej parafii wraz z rodzicami na obowiązkowe spotkanie podsumowujące pierwszy rok przygotowania do sakramentu bierzmowania.
 8. Parafia św. Małgorzaty zaprasza do bazyliki na Koncert Papieski w 40 rocznicę I pielgrzymki Jana Pawła II do Ojczyzny w sobotę na godz. 1900 i na Festyn Parafialny w przyszłą niedzielę od godz. 1300 na parkingu.
 9. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na nasz nowy kościół.
 10. Osoby, które zapisały się na wyjazd w Bieszczady z Parafialnym Klubem Seniora w dniu 11 czerwca proszone są o dokonanie wpłaty w kancelarii parafialnej do czwartku.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest „Gość Niedzielny” z artykułem o koronacji obrazów Matki Bożej w naszej parafii, nowy numer „Naszych Spotkań”, „Niedziela” a dla dzieci „ Promyczek Dobra”.
 12. Dziękujemy parafianom, którzy ustroili plac kościelny oraz ulice Grabową na prymicje ks. Wojciecha.
 13. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Julian Michalik. Módlmy się za nich. „Dobry Jezu…”

 


VI Niedziela Wielkanocna
26.05.2019r.

 

W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

 • w środę  św. Urszulę Ledóchowską
 • w piątek Nawiedzenie NMP. Zakończenie nabożeństw majowych.
 • w sobotę św. Justyna. Dzień Dziecka.
 1. Wszystkim solenizantkom, solenizantom i jubilatom, a szczególnie naszym mamom z okazji Dnia Matki, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki św. Jana Pawła II.
 2. Dzisiaj o godz. 1230 Wojciech Węglowski, nasz rodak, odprawi Mszę św. prymicyjną. Otoczmy go naszą modlitwą.
 3. Od dzisiaj do środy przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje. Zapraszamy na nabożeństwo majowe w czasie których będziemy się modlić o urodzaje, o uchronienie nas od klęsk żywiołowych i za głodujących.
 4. Po Mszy św. popołudniowej w czerwcu, a więc od soboty, będzie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Rano o g. 600 będą śpiewane godzinki ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W piątek w czasie nabożeństwa majowego rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego.
 5. We wtorek nowenna do św. Jana Pawła II o godz. 1700 połączona z nabożeństwem majowym.
 6. W czwartek o godz. 1630 nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
 7. W piątek o godz. 1900 zapraszamy na Msze św. w intencji rodzin naszej parafii.
 8. W I sobotę miesiąca Msza Święta o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 630 a po niej nabożeństwo wynagradzające.
 9. W przyszłą niedzielę składka na nowe ławki w kościele oraz spłatę faktur za prace wykonane w ubiegłym roku. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
 10. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 800.
 11. Trwają zapisy na nocne czuwanie przed Obrazem Matki Bożej Częstochowskiej. Wyjazd 8 czerwca o godz. 900. Powrót w niedzielę rano.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Nasze Spotkania” oraz „Mały Gość Niedzielny”.
 13. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp.: Zofia Skałka. Módlmy się: Dobry Jezu…

 

 


V Niedziela Wielkanocna
19.05.2019r.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

 • w piątek – Najświętszą Maryję Pannę Wspomożycielkę Wiernych

Wszystkim solenizantkom, solenizantom i jubilatom składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki św. Jana Pawła II.

2. W najbliższą sobotę o godz. 900 w katedrze tarnowskiej 20 diakonów, w tym diakon Wojciech Węglowski pochodzący z naszej parafii, przyjmie sakrament kapłaństwa. W sobotę o godz. 1700 ks. prymicjant odprawi nabożeństwo majowe a w niedzielę o godz. 1230 prymicyjną Mszę św. na którą serdecznie zaprasza wszystkich parafian. Otoczmy modlitwą wszystkich diakonów, aby byli świętymi i dobrymi kapłanami.

3. Zapraszamy na nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 1700 a w niedzielę o godz. 1600.

4. We wtorek zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II połączoną z majówką o godz. 1700 a w czwartek na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

5. 18 maja rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika sec i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, naukowe i artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Zachęcamy do włączenia się w ten projekt. Szczegółowe informacje na plakacie i na stronie www.darna100.pl.

6. 8 czerwca wraz z Apostolatem Pomocy Duszom Czyśćcowym organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę połączoną z nocnym czuwaniem przed Obrazem Czarnej Madonny. Wyjazd w sobotę o godz. 900, powrót w niedzielę w godzinach porannych. Zapisy w kancelarii. Koszt 50 zł.

7. W piątek o godz. 1900 spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.

8. Tarnowskie Biuro Pielgrzymkowe organizuje w dniach 13-24 lipca pielgrzymkę do sanktuariów Europy z odpoczynkiem nad jeziorem COMO. Szczegóły w kancelarii.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Naszych Spotkań”, „Niedziela”. „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny”.

10. Bóg zapłać za ofiary składane na nasz nowy kościół oraz dziękujemy panom pracującym przy porządkowaniu placu kościelnego.


 

IV Niedziela Wielkanocna
12.05.2019r.

W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać:

 • we wtorek – św. Macieja apostoła
 • w czwartek –  św. Andrzeja Bobolę – imieniny ks. bpa Andrzeja Jeża.
 • w sobotę – św. Stanisława Papczyńskiego
 1. Wszystkim solenizantkom, solenizantom i jubilatom składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki św. Jana Pawła II.
 2. Dzisiaj Niedziela Kapłańska, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania kapłańskie i zakonne.
 3. Zapraszamy na nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 1700 a w niedzielę o godz. 1600. W Januszowej Msza św. z majówką w czwartek i piątek o godz. 1700.
 4. W poniedziałek nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie Mszą św. o g.1900. Zapraszamy z lampionami.
 5. W poniedziałek o godz. 1630 różaniec, a o godz. 1730 Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące z intencji Apostolatu Pomocy Duszom Czyśćcowym.
 6.  Wyjazd na pielgrzymkę do Dukli oraz Dębowca we wtorek o godz. 800 spod piekarni „Harnaś”.
 7. We wtorek o godz. 1630 można skorzystać z bezpłatnej porady prawnika.
 8.  We wtorek nowenna do św. Jana Pawła II o godz. 1700 a w czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 9. W piątek o godz. 1830 zapraszamy na założycielskie spotkanie panów pragnących należeć do Rycerstwa św. Jana Pawła II.
 10. W sobotę na Mszy św. o godz. 1730 będzie koronacja obrazów Matki Bożej Trzykroćprzedziwnej. Zapraszamy szczególnie osoby przyjmujące ten obraz każdego miesiąca do swoich mieszkań.
 11. Bóg zapłać za ofiary składane na nasz nowy kościół.
 12. Dzisiaj o g.1800 w grocie przy ul. Chruślickiej Msza św. i majówka o trzeźwość w naszych rodzinach.
 13. W środę od godz. 700 do 1000 na parkingu parafialnym będzie zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego. Szczegóły na plakacie.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, nowy numer „Naszych Spotkań”, „Promyczek Dobra”.
 15. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Julia Świniarska oraz Jan Kępa. Dobry Jezu… .

 

III Niedziela Wielkanocna

       05.05.2019r.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

 • w poniedziałek – św. Filipa i Jakuba Apostołów
 • w środę –  św. Stanisława bpa i męczennika
 1. Wszystkim solenizantkom, solenizantom i jubilatom składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki św. Jana Pawła II.
 2. Dzisiaj Niedzielą Biblijną rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania i rozważania Słowa Bożego w naszych rodzinach. Zapraszamy na spotkania grupy Lectio Divina w ostatni poniedziałek miesiąca.
 3. W poniedziałek o godz. 1900 spotkanie osób wyjeżdżających we wrześniu na parafialną pielgrzymkę do sanktuariów Europy.
 4. W niedzielę, 12 maja na Mszy św. o godz. 1115 będzie I rocznica Komunii św. dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii św. Dzieci zapraszamy w uroczystych strojach. Prosimy również przynieść obrazki z I piątków miesiąca i wcześniej przystąpić do spowiedzi św.
 5. W przyszłą niedziele na zakończenie każdej Mszy św. będziemy mogli uczcić relikwie świętych   małżonków, rodziców św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Zelię i Ludwika Martin /czyt. Martę./ 
 6. W przyszły poniedziałek 13 maja, o g. 1900 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Uroczystej Mszy św. przewodniczyć będzie nasz rodak ks. Józef Uryga obchodzący w tym roku jubileusz 25-lecia kapłaństwa.
 7. Zapraszamy na nabożeństwo majowe. W dni powszednie o godz. 1700 a w niedzielę i święta o godz. 1600.
 8. We wtorek nowenna do św. Jana Pawła II o godz. 1700 połączona z majówką a w czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 9. Bóg zapłać za ofiary składane na nasz nowy kościół.
 10. W piątek po Mszy św. porannej droga krzyżowa i zmiana stacji dla członków Żywej Drogi Krzyżowej.
 11. 14 maja we wtorek organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium św. Jana w Dukli oraz Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Zapisy w kancelarii.
 12. W piątek o godz. 1900 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest „Gość Niedzielny”, „Niedziela” a dla dzieci „Promyczek Dobra” z niespodzianką.

 II Niedziela Wielkanocna
28.04.2019r.

Niedziela Synodalna

 

W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

 • w poniedziałek – św. Katarzynę ze Sieny
 • we wtorek – św. Wojciecha bpa i męczennika, patrona Polski
 • w czwartek św. Atanazego bpa
 • w piątek uroczystość M. Bożej Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. Jest to również I piątek miesiąca. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed Mszą św.
 • w sobotę św. Floriana, męczennika.
 1. Wszystkim solenizantkom, solenizantom i jubilatom składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki św. Jana Pawła II.
 2. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Jest to diecezjalny Dzień „Caritas”. Po Mszy św. można złożyć ofiarę do puszki dla podopiecznych Caritas.
 3. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia, która rozpocznie się dzisiaj w naszej kaplicy o godz. 1500 wystawieniem Najświętszego Sakramentu i koronką do Miłosierdzia Bożego. Adoracja trwać będzie do Mszy św. popołudniowej. Wyjazd na pielgrzymkę do Łagiewnik dzisiaj o g.1230 spod piekarni „Harnaś”.
 4.  Spotkanie grupy „Lectio Divina” w poniedziałek o g. 1800.
 5. We wtorek o g. 1700 rozpoczniemy nabożeństwa majowe na które serdecznie zapraszamy. W dni powszednie nabożeństwo to będzie o godz. 1700 a w niedzielę o g. 1600. We wtorki będzie połączone z nowenną do św. Jana Pawła II.
 6. W środę o g.1830 Msza św. w kaplicy przy ul. Leśnej na rozpoczęcie nabożeństw majowych.
 7. W piątek, 3 maja, dwadzieścioro sześcioro dzieci na Mszy św. o godz. 1230 przystąpi do I Komunii św. Modlitwą otoczmy dzieci i ich rodziny. Spowiedź św. dla dzieci oraz ich rodzin będzie w czwartek o g. 900. Po Komunii św. dzieci wraz rodzicami gromadzić się będą na majówce i Mszy św. w ramach Białego Tygodnia. I Komunia św. w Januszowej będzie 5 maja.
 8. W niedzielę, 12 maja na Mszy św. o g. 1115 będzie I rocznica Komunii św. dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii św. Spowiedź dla nich będzie z okazji I piątku miesiąca. Dzieci zapraszamy w uroczystych strojach. Prosimy również przynieść obrazki z I piątków miesiąca.
 9. W sobotę o g. 1500 będzie I Komunia św. dla dzieci z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.
 10. W I sobotę Msza Święta o godz. 630 a po niej nabożeństwo wynagradzające.
 11. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 800.
 12. Do chorych kapłani udadzą się tak jak w każdym miesiącu.
 13. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na nasz nowy kościół, Dziękujemy za ofiary.
 14. W poniedziałek 6 maja o godz. 1830 spotkanie osób wyjeżdżających we wrześniu na parafialną pielgrzymkę do sanktuariów Europy.
 15. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Bożena Biel. Módlmy się: „Wieczny odpoczynek…”

 

 


  

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
22.04.2019 r.

 1. Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do wzbogacenia liturgicznych obchodów Wielkiego Tygodnia, wszystkim sprzątającym i przygotowującym Ciemnicę i Grób Pański. Dziękujemy Liturgicznej Służbie Ołtarza, chórowi parafialnemu, scholi „Radosne Duszki”, DSM, młodzieży, panom śpiewającym Mękę Pańską, niosącym baldachim na rezurekcji oraz panu organiście i kościelnym.
 2. Msza św. w intencji zmarłych podopiecznych Sądeckiego Hospicjum będzie w przyszłą niedzielę o g.1500 w kościele na Starym Cmentarzu a dla niewidomych i słabo widzących w tym samym kościele w sobotę o 1400.
 3. Organizujemy autokarową pielgrzymkę do Łagiewnik w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Wyjazd o g. 1230. Zapisy w kancelarii.
 4. Do nabycia jest prasa katolicka. Nowy numer ”Naszych Spotkań”, „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Miłujcie się” oraz „ Mały Gość Niedzielny” z płytą „Arki Noego”.

 


NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

21.04.2019r.

 1. Jutro w drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. jak w niedzielę.
 2. W czwartek o godz. 1700 na zakończenie całodziennej adoracji comiesięczne nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
 3. Przygotowując się do Święta Miłosierdzia Bożego zapraszamy na nowennę codziennie 15 minut przed wieczornym nabożeństwem.
 4. W czwartek o godz. 1800 obowiązkowe spotkanie dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św.
 5. We wtorek nowenna do św. Jana Pawła II o godz. 1700.
 6. W piątek o godz. 1900 spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
 7. Bóg zapłać za ofiary składane na nasz nowy kościół.

Tę stronę oglądano: 278